HOME FIRMA PROJEKTY OFERTA KONTAKT

Firma

TOTO Architekci to biuro projektowe skupiające projektantów z pasją do tworzenia nowej jakości polskiej architektury. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu z zapałem i nowatorstwem podchodzimy do każdego projektu.

Współpracujemy z gronem doświadczonych inżynierów, konstruktorów, projektantów branżowych. Ich wiedza pozwala nam połączyć sztukę nowatorskiej architektury z tradycją i jakością sztuki budowlanej.
W swoich projektach korzystamy z elementów nowoczesnych technologii, także w zakresie gospodarki energetycznej. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania techniczne. W obszarze naszych działań znajdują się projekty zarówno małych i dużych inwestycji – od małej architektury, poprzez projekty wnętrz, budownictwo jednorodzinne, do budynków użyteczności publicznej oraz założeń urbanistycznych.

W świecie współczesnej architektury znajdujemy miejsce dla witruwiańskich zasad piękna, funkcjonalności i trwałości budowli. Dbamy, aby architektura, jako miejsce życia ludzi, była przyjazna użytkownikom, wynikała z ich potrzeb.
Chętnie podejmujemy współpracę z klientami z niebanalnym podejściem do architektury, niebojących się wyzwań stawianych przez zmieniające się oblicze przestrzeni kreowanej przez człowieka. Zapraszamy do udziału w jej tworzeniu.